Apie mane

Esu klinikinė psichologė ir dirbu su suaugusiais žmonėmis. Savo darbe vadovaujuosi psichoanalitinėmis idėjomis, kuriose, visų pirma, akcentuojama pasąmonė. Visi jausmai, patyrimai, gyvenimo matymas, o turbūt ir apskritai daug kas gyvenime turi savo priežastis, kurios žmogui ne visada būna žinomos. Tikriausiai didžiosios dalies jų niekada nesuprasime (gal net nereikėtų), tačiau dalį jų žmogus gali atrasti. Ta atrastoji dalis gali padėti suprasti savo jausmus, suprasti, kodėl gyvenime įvyksta ar kartojasi tam tikri dalykai, užsimezga ar nutrūksta santykiai, suprasti, kad gyvenimo matymą dažniau nuspalvina žmogaus jausmai nei objektyvūs faktai ir aplinka. Manau, kad būtent šis supratimas suteikia žmogui didesnę laisvę ir džiaugsmą.

Tiesiog tikiu, kad žinant daugiau apie save, o tuo pačiu ir apie patį pasaulį, jis tampa prasmingesnis ir įdomesnis. Tai leidžia žmogui daugiau gyvenime rinktis, matyti galimybes, o sunkumus  išgyventi lengviau.

Taip suvokdama žmogaus pasaulį pradėjau domėtis psichoanalize ir nuo 2015 m. studijuoju Tarptautinės psichoanalizės asociacijos klinikinės psichoanalizės programoje ir esu psichoanalizės kandidatė.